Кількість
|
Вартість
|
||
|
У наш час м'які меблі все більше користується попитом через свою атмосфери. Чим так вабить м'які меблі? Тим, що вона має сталеву або дерев'яну раму, покриту в шкіру або тканину, а «вишенькою на торті» виступають м'які подушки.
Існує багато видів м'яких меблів: односпальні дивани, двомісні дивани або тримісні дивани, Тахта, Софа багато іншого. Завдяки прекрасному поєднанню кольорів і варіацій оббивки, унікальному дизайну, пропонованих м'яких меблів, багато покупців зупиняють свій вибір на даній меблів.
Це довговічна меблі хорошої якості, не вимагає особливого догляду. Це означає, що ви зможете легко очистити свій диван пилососом. М'які меблі досить міцна, її можна придбати навіть з маленьким бюджетом, і це не обов'язково має бути занадто дорого.
Якщо ви хочете купити новий предмет м'яких меблів, перед вами постає вибір: яке покриття вибрати? Тканина або шкіра?
Переваги тканинних покриттів: Тканини зазвичай мають набагато більш широкий діапазон дизайнів. У виборі тканинної оббивки для дивана немає обмежень за кольором і декоративного малюнку.
Недоліки тканинних покриттів: тканини більш делікатні і - в порівнянні з більшістю видів шкіри - вони більш чутливі при контакті з рідинами. Якщо ваш диван обтягнутий гладкою шкірою, бризки вина можна просто видалити ганчіркою.
Переваги шкіряної оббивки: М'які меблі з шкіряною оббивкою менш чутлива до певних забруднень, наприклад, при контакті з рідинами, пилом і волоссям. Якщо у вас є маленькі діти або домашні тварини, це, безумовно, дуже важливо. Курці також часто віддають перевагу шкірі, тому що запахи не залишаються в чохлі або їх легше видалити.
Недоліки шкіряної оббивки: в основному шкіра пропонує лише обмежений вибір з точки зору дизайну, оскільки прикраси і візерунки зазвичай недоступні. Шкіра також може дуже чутливо реагувати на контакт з предметами з гострими краями. Регулярний догляд та чистка необхідні. Перш ніж вибрати тип шкіри, ви завжди повинні вивчити її специфічні властивості, тому що деякі види шкіри вважаються чутливими до світла і з часом змінюють свій колір.
Потрібно не забувати про наповнення м'яких меблів. Розглянемо найпопулярніші варіанти наповнення
Пружинний блок. Пружини, зібрані в блоки, - це стара, проста і недорога технологія, яка, крім перерахованих переваг, має ще й деякі недоліки. Наприклад, в найпростіших блоках "Боннель" пружини з'єднані між собою. Вони досить зручні, але значно поступаються більш сучасним і технологічним матеріалам.Блокі незалежних пружин або «кишенькові пружини» позбавлені деяких з цих недоліків і цілком заслуговують на увагу, і не тільки в недорогих диванах.
Ламелі. Ламелі, як пружинні блоки, навіть не наповнювач. Їх присутність в конструкції дивана не тільки підтримує шар основного наповнювача, але і бере на себе деякі його функції. Здатність пружинити при збільшенні навантаження і відновлювати первинну форму ідеально відповідає умовам експлуатації в м'яких меблів. Ламелі виготовляються зі звичайного дерев'яного шпону.
Пінополіуретанова піна (ППУ). Матеріал на основі синтетичних полімерів може мати різну щільність і ціну. ППУ належної якості має безліч переваг, серед яких висока еластичність і довговічність, міцність, здатність швидко відновлювати форму. Пінополіуретан не виділяє шкідливих речовин, тому безпечний для здоров'я. Завдяки вдалому поєднанню оптимальних параметрів і невисокої ціни широко використовується при виготовленні диванів.
Синтепон. Судячи з назви, цей матеріал є синтетичним замінником пуху. Він схожий на прототип за зовнішнім виглядом і частково за характеристиками. Наповнювач з тонкого поліефірного волокна відмінно пружинить, відновлює форму, добре пропускає повітря і вологу, але не вбирає її. Матеріал підходить для набивання декоративних подушок, підлокітників і спинки дивана. Їм також часто користуються виробники дешевої м'яких меблів. Синтепон володіє хорошими характеристиками пружності, тому в меблевому магазині вам напевно сподобається диван з набиванням з синтепону. Головний недолік - відносно недовговічність. Матеріал з часом втрачає свої властивості і перестає відновлювати первинну форму.
Поролон. Головне достоїнство поролону - невисока вартість. Цей матеріал найчастіше зустрічається в дешевих моделях диванів. На цьому переваги закінчуються, а недоліки починаються. Основні з них - низька міцність і довговічність. Якщо диван з поролоном усередині буде інтенсивно експлуатуватися, термін його служби буде набагато коротше, ніж у варіантах з іншими варіантами наповнювача.
Латекс. Це один з кращих за експлуатаційними характеристиками і один з найдорожчих наповнювачів для меблів. Латекс отримують шляхом обробки натурального соку каучукових рослин. Застосовується в основному при виготовленні диванів та інших м'яких меблів вищого класу. Латексний наповнювач для диванів м'який і еластичний, добре відновлює форму і здатний зберігати ці властивості десятиліттями.